PL EN DE

Jak pracujemy

Lubię, jak rzeczy są wtedy, kiedy są.
Bo jeśli rzeczy nie ma wtedy, kiedy są, to może mi się zmienić humor.
Matylda, l. 5
skewed-image-2 skewed-image-2

Właściwy czas na wszystko

W zorganizowanym procesie wszystko ma swoje miejsce. Funkcjonując w otoczeniu biznesowym wiemy, jak ważna jest transparentność. Dlatego oparliśmy nasze usługi o regulacje normy PN EN ISO 17100.

W roku 2017 Bureau Veritas przeprowadziło audyt, potwierdziło spełnienie wymogów i przyznało nam certyfikat. Dla klientów to obiektywne potwierdzenie naszych kompetencji, a jednocześnie narzędzie do weryfikacji jakości.

Norma to jednak nie wszystko. Stawiamy na tradycyjne wartości. Na dostępność, na rozmowę. Pracując z nami, klient ma bezpośredni kontakt z zespołem. Jesteśmy na miejscu w godzinach pracy. Każdego dnia. Można do nas napisać albo zadzwonić i wyjaśnić wątpliwości od razu.

W wymiarze wewnętrznym oznacza to, że na bieżąco konsultujemy się ze sobą. Tłumacz współpracuje z weryfikatorem już w trakcie tłumaczenia. Pozwala to zaoszczędzić czas i minimalizuje liczbę zapytań.

Etap I: analizujemy
Ustalamy, czego klient potrzebuje. Precyzujemy warunki. Przedstawiamy ofertę. Przydzielamy role.
Etap II: tłumaczymy
Tłumaczymy, korygujemy, weryfikujemy, sprawdzamy jakość, wprowadzamy poprawki, konsultujemy z klientem wątpliwości, jeszcze raz sprawdzamy jakość i przygotowujemy gotowy produkt.
Etap III: finalizujemy
Weryfikujemy ostatecznie tekst po dostarczeniu przez klienta wersji do druku, zamykamy projekt, prosimy o informację zwrotną.
skewed-image-5 skewed-image-straight-5
Porządkujemy,
by być kreatywni

Dbamy o porządek. W procedurach, narzędziach i zasadach. Jesteśmy wydajni, bo pamiętamy o równowadze między pracą, a życiem prywatnym. Dzięki temu codziennie kreatywnie podchodzimy do wyzwań, przed którymi stają nasi klienci.

Kontakt
Kiedy spotykają się kreatywni ludzie, dzieje się coś niezwykłego.
Joy Mangano
image-contact-section-desktop image-3
Informacje dodatkowe
Adres

ul. Szkolna 15/8
61-832 Poznań, Polen

przejdź do mapy