PL EN DE

Kariera

Dobry plan to nie taki, gdzie ktoś wygrywa, ale taki, gdzie nikt nie uważa, że stracił.
T. Pratchett, Zadziwiający Maurycy, tł. D. Malinowska-Grupińska
01
Staż
4 godziny, 3 miesiące
Staż jest nauką. Przez trzy miesiące nauczysz się obsługi programów CAT, podstaw OCR, popracujesz nad polszczyzną i tempem pisania. Dowiesz się, jak sprawnie wyszukiwać informacje. Weźmiesz udział w rozprawie sądowej i poznasz zasady sporządzania tłumaczeń uwierzytelnionych.

Musisz biegle znać język niemiecki lub angielski, najlepiej oba, i bardzo sprawnie posługiwać się językiem polskim.
600 zł netto
02
Okres próbny
8 godzin, 3 miesiące
Okres próbny to szansa sprawdzenia się w praktyce. To czas na zapoznanie się z naszymi procesami. To pierwsze prace z bieżącymi zleceniami, we współpracy z doświadczonymi kolegami. To możliwość podjęcia odpowiedzialności i uczestnictwa w opracowaniu rozwiązań dla naszych klientów.
2000 zł netto
03
Umowa
8 godzin, rok
Początkowy rok to czas na wypracowanie własnego warsztatu i stylu. To praca na różnych rodzajach tekstów i formatach plików. Praca o zróżnicowanej intensywności i stopniu trudności. To czas na poznanie własnych mocnych i słabych stron i decyzje o kierunku rozwoju. To wreszcie pierwsze zewnętrzne szkolenia i konferencje.
2500 zł netto
04
Etat
8 godzin
Na tym etapie znamy się już całkiem nieźle. Wiemy, jakie są nasze wzajemne oczekiwania i rozważamy opcje korzystne dla wszystkich. Bo dobry plan, to nie taki, gdzie ktoś wygrywa, ale taki, gdzie nikt nie uważa, że stracił.
Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
Znasz już nasze zasady i warunki. Teraz pora na Ciebie. Dołącz do nas. Sprawdź się.

Staże rozpoczynają się zawsze z początkiem kwartału, ale dokumenty możesz przesłać w dowolnym momencie. Prosimy o CV i krótki list motywacyjny. Czytamy je z uwagą i zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas rozmowy sprawdzamy umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i językowe potrzebne Ci, jako stażyście. Prosimy też o przetłumaczenie na język polski krótkiego tekstu. Całość zajmuje około godziny. Niezależnie od wyniku możesz liczyć na rzetelną informację zwrotną. Czekamy na Ciebie!

Kontakt
image-contact-section-desktop image-3
Informacje dodatkowe
Adres

ul. Szkolna 15/8
61-832 Poznań, Polen

przejdź do mapy